Usługi Zarządzania Płacami


Księgowanie płac  Administracja w zakresie płac 
- Obliczanie pensji
- Prowadzenie dokumentacji w zakresie płac

- Dokumentacja pracodawcy
- Prawo pracy
- Umowy

Zarządzanie pensjami pracowników jest w przedsiębiorstwie sprawą podstawową. Oferujemy przedsiębiorstwom tanią alternatywę wobec samodzielnego zarządzania płacami. Zazwyczaj spółki nie są na tyle duże, aby pozwolić sobie na zatrudnienie własnego specjalisty w dziedzinie płac albo jeżeli są firmami zagranicznymi, nie posiadają odpowiedniej wiedzy na temat lokalnych przepisów i wymogów w zakresie prawa pracy. Często usługi zarządzania płacami są w sposób elastyczny powiązane ze świadczonymi przez nas usługami księgowymi. 


Księgowanie w zakresie płac w Leinonen rozumiemy jako bieżące prace dotyczące płac związane z obliczaniem pensji pracowników i potrąceń związanych z podatkami. Poza tym księgowość listy płac obejmuje sporządzanie obowiązkowych dokumentów i prowadzenie dokumentacji w zakresie płac. 

Administracja płac w Leinonen obejmuje szereg specjalistycznych działań, takich jak stosowanie przepisów prawa pracy, monitorowanie wymogów lokalnych, sporządzanie umów i prowadzenie dokumentacji pracowników. Mogą Państwo również zamówić w naszej firmie bardziej całościowe operacje w zakresie kadr i płac. 

Zarządzanie płacami w Leinonen Poland


Przeczytaj więcej na temat Usług w zakresie Zarządzania Płacami świadczonych w Polsce lub skontaktuj się z naszym biurem w celu otrzymania szczegółowych informacji oraz oferty dotyczącej świadczonych usług.

:

Zaufanie, skuteczność i elastyczność

Właśnie te cechy składają się na dobrą księgowość

Uważamy, że zaufanie jest kamieniem węgielnym wszelkiej współpracy w biznesie. Dzięki godnemu zaufania partnerowi w zakresie księgowości zwiększają Państwo swoje szanse na osiągnięcie sukcesu w każdej dziedzinie. Mają Państwo czas, aby skupić się na istocie prowadzonego biznesu i nie muszą się Państwo przejmować kwestiami administracyjnymi.

Wnosimy wartość dodaną dla naszych klientów, kładąc szczególny nacisk na skuteczność naszych działań. Wciąż rozwijamy nasze usługi, reagując na potrzeby naszych klientów w szybko zmieniającym się otoczeniu biznesowym. Perspektywiczne podejście pozwala nam oferować naszym klientom coraz lepsze rozwiązania. 

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. 
Latest news

Przekształcenie umów o pracę Mar 17

W zeszym miesiącu wprowadzone zostały nowe ograniczenia w zatrudnieniu na czas określony. Od 22 lutego obowiązuje 33-miesięczny limit takiej pracy.

SKŁADKI ZUS PRZEDSIĘBIORCÓW W 2016 Jan 13

W związku ze wzrostem kwoty minimalnego wynagrodzenia, z dniem 1 stycznia 2016 wzrośnie wysokość składek na ubezpieczenie społeczne dla przedsiębiorców.

WZROST PŁACY MINIMALNEJ Jan 13

Od 1 stycznia 2016 roku wzrosła płaca minimalna

Leinonen współpracuje z Polskimi firmami w Finlandii Nov 20

Leinonen Finland obsługuje coraz więcej Polskich Firm prowadzących swoją działalność w Finlandii.