Usługi Doradcze


Zakładanie Spółki Doradztwo podatkowe                       Przedsiębiorstwo transgraniczne
- Zakładanie
- Zakup
- Likwidacja

- Rachunkowość podatkowa
- Podatek od przedsiębiorstw
- Podatek międzynarodowy

- Ekspansja
- Planowanie podatkowe
- Planowanie struktury przedsiębiorstwa


Leinonen oferuje szeroki wachlarz profesjonalnych Usług Doradczych w ramach Usług w zakresie Księgowości, a także usługi jednorazowe. Rozwiązywanie trudnych problemów z korzyścią dla klienta to charakterystyczna część naszej działalności międzynarodowej. Niektóre nasze biura oferują również klientom kompleksowe doradztwo eksperckie w konkretnych dziedzinach. Cenimy sobie wszelkie zlecenia, a każdy projekt w dziedzinie doradztwa i porad ekspertów negocjujemy indywidualnie. Ważne jest ustalenie jasnych i miarodajnych celów dla każdego zadania, aby zapewnić wyniki zadowalające naszych klientów. 


Zakładanie Spółki w Leinonen rozumiemy jako podstawowy element pomocy przedsiębiorstwom w ekspansji i wkraczaniu na nowe rynki. Zakładamy, zamykamy i likwidujemy podmioty gospodarcze w imieniu klienta.

Doradztwo podatkowe w Leinonen ze swej natury wiąże się z usługami księgowymi. Opodatkowanie przedsiębiorstw międzynarodowych podlega nieustannym zmianom, a zasady opodatkowania są skomplikowane nawet dla firmy prowadzącej działalność w jednym kraju. Obliczanie podatków, składanie deklaracji podatkowych, monitorowanie zgodności z przepisami, a także doradzanie klientom w zakresie optymalizacji obciążeń podatkowych leży w jego najlepszym interesie.

Doradztwo w zakresie przedsiębiorstw transgranicznych w Leinonen oznacza pomaganie przedsiębiorstwom w odnoszeniu sukcesów na rynku międzynarodowym. Nowe siedziby i podmioty gospodarcze rodzą nowe pytania, które wymagają odpowiedzi, oraz wyzwania, jakie należy podjąć. Prowadzenie działalności transgranicznej będzie miało wpływ na sposób opodatkowania, sprawozdawczość, pensje i inne zagadnienia. Jesteśmy obecni w 10 krajach w Europie, w których posiadamy dogłębną znajomość lokalnego systemu podatkowego i zakresu obowiązków administracyjnych. 

Doradztwo w Leinonen Poland

Skontaktuj się z naszym biurem w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat Usług Doradczych w Polsce.


:

Zaufanie, skuteczność i elastyczność

Właśnie te cechy składają się na dobrą księgowość

Uważamy, że zaufanie jest kamieniem węgielnym wszelkiej współpracy w biznesie. Dzięki godnemu zaufania partnerowi w zakresie księgowości zwiększają Państwo swoje szanse na osiągnięcie sukcesu w każdej dziedzinie. Mają Państwo czas, aby skupić się na istocie prowadzonego biznesu i nie muszą się Państwo przejmować kwestiami administracyjnymi.

Wnosimy wartość dodaną dla naszych klientów, kładąc szczególny nacisk na skuteczność naszych działań. Wciąż rozwijamy nasze usługi, reagując na potrzeby naszych klientów w szybko zmieniającym się otoczeniu biznesowym. Perspektywiczne podejście pozwala nam oferować naszym klientom coraz lepsze rozwiązania. 

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. 
Latest news

Przekształcenie umów o pracę Mar 17

W zeszym miesiącu wprowadzone zostały nowe ograniczenia w zatrudnieniu na czas określony. Od 22 lutego obowiązuje 33-miesięczny limit takiej pracy.

SKŁADKI ZUS PRZEDSIĘBIORCÓW W 2016 Jan 13

W związku ze wzrostem kwoty minimalnego wynagrodzenia, z dniem 1 stycznia 2016 wzrośnie wysokość składek na ubezpieczenie społeczne dla przedsiębiorców.

WZROST PŁACY MINIMALNEJ Jan 13

Od 1 stycznia 2016 roku wzrosła płaca minimalna

Leinonen współpracuje z Polskimi firmami w Finlandii Nov 20

Leinonen Finland obsługuje coraz więcej Polskich Firm prowadzących swoją działalność w Finlandii.