Usługi Administracyjne


Administracja przedsiębiorstwem Administracja ogólna
- Wystawianie faktur
- Realizacja płatności
- Usługi Rejestracyjne
- Oficjalna siedziba i obsługa poczty
- Reprezentowanie klienta
- Archiwizacja

Firmy muszą dbać o realizację różnych działań administracyjnych. Niektóre operacje ściśle wiążą się z prowadzeniem udanego przedsiębiorstwa, a pozostałe są po prostu związane z lokalnymi przepisami prawa i biurokracją. Co więcej, spółka musi troszczyć się o właściwy przebieg transakcji biznesowych, a lokalne władze często wymagają wykonywania pewnych procedur w konkretnym czasie i miejscu. Lokalne biuro Leinonen w prosty sposób może wziąć na siebie te często trudne i czasochłonne operacje.


W Leinonen Usługi Administracyjne są ściśle powiązane ze świadczonymi przez nas usługami w zakresie Księgowości i Zarządzania Płacami. Usługi Administracji Przedsiębiorstwem, takie jak realizacja płatności, wystawianie faktur i dbanie o rejestrację w systemie VAT zgodnie z lokalnymi wymogami, realizujemy w prosty sposób dzięki naszym profesjonalnym księgowym. 

Usługi Administracji Ogólnej w Leinonen sprawiają, że prowadzenie przedsiębiorstwa staje się dla naszych klientów wygodniejsze. Na życzenie możemy na przykład reprezentować naszych klientów wobec urzędów państwowych, archiwizować dokumenty księgowe i zapewnić adres oficjalnej siedziby czy obsługę poczty. 

Administracja w Leinonen Poland

Skontaktuj się z naszym biurem w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat Usług Administracyjnych w Polsce i zapoznania się z ofertą świadczonych przez nas usług.

:

Zaufanie, skuteczność i elastyczność

Właśnie te cechy składają się na dobrą księgowość

Uważamy, że zaufanie jest kamieniem węgielnym wszelkiej współpracy w biznesie. Dzięki godnemu zaufania partnerowi w zakresie księgowości zwiększają Państwo swoje szanse na osiągnięcie sukcesu w każdej dziedzinie. Mają Państwo czas, aby skupić się na istocie prowadzonego biznesu i nie muszą się Państwo przejmować kwestiami administracyjnymi.

Wnosimy wartość dodaną dla naszych klientów, kładąc szczególny nacisk na skuteczność naszych działań. Wciąż rozwijamy nasze usługi, reagując na potrzeby naszych klientów w szybko zmieniającym się otoczeniu biznesowym. Perspektywiczne podejście pozwala nam oferować naszym klientom coraz lepsze rozwiązania. 

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. 
Latest news

Przekształcenie umów o pracę Mar 17

W zeszym miesiącu wprowadzone zostały nowe ograniczenia w zatrudnieniu na czas określony. Od 22 lutego obowiązuje 33-miesięczny limit takiej pracy.

SKŁADKI ZUS PRZEDSIĘBIORCÓW W 2016 Jan 13

W związku ze wzrostem kwoty minimalnego wynagrodzenia, z dniem 1 stycznia 2016 wzrośnie wysokość składek na ubezpieczenie społeczne dla przedsiębiorców.

WZROST PŁACY MINIMALNEJ Jan 13

Od 1 stycznia 2016 roku wzrosła płaca minimalna

Leinonen współpracuje z Polskimi firmami w Finlandii Nov 20

Leinonen Finland obsługuje coraz więcej Polskich Firm prowadzących swoją działalność w Finlandii.