Księgowość na wysokim poziomie oraz niezawodne usługi administracji finansowej

Leinonen posiada w swojej ofercie usługi umożliwiające firmom prowadzenie udanych przedsięwzięć o zasięgu międzynarodowym. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie księgowości, przygotowanymi do podjęcia wszelkich zadań związanych z tą branżą i mającymi do zaoferowania unikalne możliwości w zakresie outsourcingu. Co więcej, Leinonen dba o kwestie związane z zarządzaniem płacami i świadczy profesjonalne doradztwo w dziedzinie księgowości i międzynarodowej działalności biznesowej. Naturalną składową naszych usług są różnorodne usługi administracyjne.


Firma Leinonen Poland świadczy usługi głównie dla klientów międzynarodowych różnej wielkości. Jej Warszawskie biuro należy do międzynarodowej grupy księgowo-doradczej Leinonen Group.  

Wysoki stopień koncentracji na kliencie


Nasze usługi są zorientowane na klienta. W związku z tym, że każda spółka ma swoje własne potrzeby, Leinonen zawsze opracowuje wyjątkowy pakiet usług, skrojony na potrzeby konkretnego klienta. Nasi klienci otrzymują profesjonalne, indywidualne wsparcie we wszelkich kwestiach związanych z rachunkowością. Naszą siłą jest doskonale wykształcona i posiadająca bogate doświadczenie kadra, której zadaniem jest zachowanie wzajemnie korzystnych relacji z klientami międzynarodowymi. 

Skorzystaj z usług partnera zewnętrznego– skoncentruj się na istocie własnej działalności


Skupienie się na istocie działalności, gdy działa się na rynkach zagranicznych, jest sprawą bardzo ważną. Spółki - niezależnie od branży - zazwyczaj decydują się na powierzenie księgowości i prac administracyjnych rzetelnemu partnerowi zewnętrznemu. Dla większości międzynarodowych spółek, to po prostu naturalny element skutecznej działalności biznesowej.

Powierzanie księgowości podmiotowi zewnętrznemu jest popularne nie tylko ze względu na efektywność pod względem kosztów, ale także ze względu na to, że gwarantuje lepsze wyniki i wyższą jakość. Co więcej, posiadanie godnego zaufania księgowego należy do najcenniejszych zasobów firmy, która potrzebuje pełnej kontroli i bezpieczeństwa we wszystkich prowadzonych operacjach biznesowych. 

Współpraca z naszą firmą w zakresie Państwa potrzeb w dziedzinie księgowości  chroni od problemów związanych z błędnym księgowaniem i dzięki temu pozwala skupić się na istocie Państwa działalności. Zawsze błyskawicznie reagujemy na wydarzenia istotne dla branży i dlatego współpraca z naszą firmą pozwoli Państwu zaoszczędzić czas i energię.   

Korzyści płynące z zewnętrznej księgowości to między innymi:
  • Stała księgowość przez 365 dni w roku
  • Najwyższa jakość usług za rozsądną cenę
  • Bieżąca znajomość lokalnej biurokracji i prawa gospodarczego
  • Informacje cenne pod względem finansowym dostępne na żądanie
  • Raporty i sprawozdania finansowe dostępne na czas
  • Możliwość skupienia się na rozwoju innych obszarów skutecznej działalności biznesowej

Księgowi i doradcy do Państwa usług


Problemy w rozszerzaniu działalności biznesowej na nowe rynki często wiążą się z różnicami kulturowymi i administracyjnymi w poszczególnych krajach. Chociaż jednolite przepisy na terytorium Unii Europejskiej sprawiają, że otoczenie biznesowe w regionie, gdzie świadczymy usługi, staje się stabilniejsze - standardy księgowości, regulacje prawne, zasady i dobre praktyki w zakresie zarządzania wciąż bardzo się różnią.      

Wszystkie biura Leinonen zostały dostosowane do lokalnej sytuacji biznesowej i posiadają bieżącą znajomość branży. Nasi menedżerowie i księgowi znają wiele kultur biznesowych, międzynarodowych standardów w zakresie księgowości i lokalnych przepisów prawa i w związku z tym mogą pomóc naszym klientom w rozwiązywaniu konkretnych problemów. 

Patrz: pełen wykaz  regionów świadczenia usług przez Leinonen Group.

:

Zaufanie, skuteczność i elastyczność

Właśnie te cechy składają się na dobrą księgowość

Uważamy, że zaufanie jest kamieniem węgielnym wszelkiej współpracy w biznesie. Dzięki godnemu zaufania partnerowi w zakresie księgowości zwiększają Państwo swoje szanse na osiągnięcie sukcesu w każdej dziedzinie. Mają Państwo czas, aby skupić się na istocie prowadzonego biznesu i nie muszą się Państwo przejmować kwestiami administracyjnymi.

Wnosimy wartość dodaną dla naszych klientów, kładąc szczególny nacisk na skuteczność naszych działań. Wciąż rozwijamy nasze usługi, reagując na potrzeby naszych klientów w szybko zmieniającym się otoczeniu biznesowym. Perspektywiczne podejście pozwala nam oferować naszym klientom coraz lepsze rozwiązania. 

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. 
Latest news

Przekształcenie umów o pracę Mar 17

W zeszym miesiącu wprowadzone zostały nowe ograniczenia w zatrudnieniu na czas określony. Od 22 lutego obowiązuje 33-miesięczny limit takiej pracy.

SKŁADKI ZUS PRZEDSIĘBIORCÓW W 2016 Jan 13

W związku ze wzrostem kwoty minimalnego wynagrodzenia, z dniem 1 stycznia 2016 wzrośnie wysokość składek na ubezpieczenie społeczne dla przedsiębiorców.

WZROST PŁACY MINIMALNEJ Jan 13

Od 1 stycznia 2016 roku wzrosła płaca minimalna

Leinonen współpracuje z Polskimi firmami w Finlandii Nov 20

Leinonen Finland obsługuje coraz więcej Polskich Firm prowadzących swoją działalność w Finlandii.