Leinonen Poland należy do Leinonen Group


Leinonen Group pomaga klientom zaistnieć i odnieść sukces w wymagających środowiskach biznesowych, świadcząc wysokiej jakości usługi w zakresie księgowości, doradztwa, zarządzania płacami, administracji i audytu. Leinonen nieustannie podnosi niezawodność, bezpieczeństwo i wygodę świadczonych przez siebie usług, aby wspomagać rozwój przedsięwzięć swoich klientów.

Twój niezawodny partner zagranicą


Świadczymy usługi w zakresie księgowości, administracji, zarządzania płacami i doradztwa za pośrednictwem 14 biur Leinonen Group w 12 krajach: Finlandii, Szwecji, Norwegii, Estonii, Łotwie, Litwie, Polsce, Bułgarii, Węgrzech, Ukrainie, Białoruśce i Rosji. Na Litwie i w Rosji mamy dwa biura: w Wilnie i w Kownie; oraz w Sankt Petersburgu i w Moskwie. Oprócz tego na Litwie działa firma świadcząca usługi audytu finansowego, Leinonen Audit, która również należy do Leinonen Group.

Dowiedz się więcej o naszych usługach w innych krajach na stronie internetowej Leinonen Group lub skontaktuj się z lokalnym biurem Leinonen. 

:

Zaufanie, skuteczność i elastyczność

Właśnie te cechy składają się na dobrą księgowość

Uważamy, że zaufanie jest kamieniem węgielnym wszelkiej współpracy w biznesie. Dzięki godnemu zaufania partnerowi w zakresie księgowości zwiększają Państwo swoje szanse na osiągnięcie sukcesu w każdej dziedzinie. Mają Państwo czas, aby skupić się na istocie prowadzonego biznesu i nie muszą się Państwo przejmować kwestiami administracyjnymi.

Wnosimy wartość dodaną dla naszych klientów, kładąc szczególny nacisk na skuteczność naszych działań. Wciąż rozwijamy nasze usługi, reagując na potrzeby naszych klientów w szybko zmieniającym się otoczeniu biznesowym. Perspektywiczne podejście pozwala nam oferować naszym klientom coraz lepsze rozwiązania. 

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. 
Latest news

Przekształcenie umów o pracę Mar 17

W zeszym miesiącu wprowadzone zostały nowe ograniczenia w zatrudnieniu na czas określony. Od 22 lutego obowiązuje 33-miesięczny limit takiej pracy.

SKŁADKI ZUS PRZEDSIĘBIORCÓW W 2016 Jan 13

W związku ze wzrostem kwoty minimalnego wynagrodzenia, z dniem 1 stycznia 2016 wzrośnie wysokość składek na ubezpieczenie społeczne dla przedsiębiorców.

WZROST PŁACY MINIMALNEJ Jan 13

Od 1 stycznia 2016 roku wzrosła płaca minimalna

Leinonen współpracuje z Polskimi firmami w Finlandii Nov 20

Leinonen Finland obsługuje coraz więcej Polskich Firm prowadzących swoją działalność w Finlandii.