Godni zaufania, profesjonalni księgowi solidnie zajmą się Państwa działalnością w Polsce


„Jesteśmy pierwszą, najlepszą i jedyną fińską firmą księgową działającą w Polsce. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować Państwu wysokiej jakości usługi w zakresie księgowości we wszystkich zakątkach tego prężnie rozwijającego się kraju. Nasi klienci cenią sobie zwłaszcza nasze dobre podejście do świadczonych usług i nasze profesjonalne know-how. W naszych badaniach poziomu satysfakcji klienta każdego roku znajdujemy się dokładnie na pierwszym miejscu. Z największą przyjemnością pomożemy Państwu we wszelkich kwestiach, jakie mogą Państwa interesować w zakresie księgowości w Polsce.”


Jan Grönqvist
Dyrektor Zarządzający
:

Zaufanie, skuteczność i elastyczność

Właśnie te cechy składają się na dobrą księgowość

Uważamy, że zaufanie jest kamieniem węgielnym wszelkiej współpracy w biznesie. Dzięki godnemu zaufania partnerowi w zakresie księgowości zwiększają Państwo swoje szanse na osiągnięcie sukcesu w każdej dziedzinie. Mają Państwo czas, aby skupić się na istocie prowadzonego biznesu i nie muszą się Państwo przejmować kwestiami administracyjnymi.

Wnosimy wartość dodaną dla naszych klientów, kładąc szczególny nacisk na skuteczność naszych działań. Wciąż rozwijamy nasze usługi, reagując na potrzeby naszych klientów w szybko zmieniającym się otoczeniu biznesowym. Perspektywiczne podejście pozwala nam oferować naszym klientom coraz lepsze rozwiązania. 

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. 
Latest news

Przekształcenie umów o pracę Mar 17

W zeszym miesiącu wprowadzone zostały nowe ograniczenia w zatrudnieniu na czas określony. Od 22 lutego obowiązuje 33-miesięczny limit takiej pracy.

SKŁADKI ZUS PRZEDSIĘBIORCÓW W 2016 Jan 13

W związku ze wzrostem kwoty minimalnego wynagrodzenia, z dniem 1 stycznia 2016 wzrośnie wysokość składek na ubezpieczenie społeczne dla przedsiębiorców.

WZROST PŁACY MINIMALNEJ Jan 13

Od 1 stycznia 2016 roku wzrosła płaca minimalna

Leinonen współpracuje z Polskimi firmami w Finlandii Nov 20

Leinonen Finland obsługuje coraz więcej Polskich Firm prowadzących swoją działalność w Finlandii.