Latest news

Zaufanie, skuteczność i elastyczność

Właśnie te cechy składają się na dobrą księgowość

Uważamy, że zaufanie jest kamieniem węgielnym wszelkiej współpracy w biznesie. Dzięki godnemu zaufania partnerowi w zakresie księgowości zwiększają Państwo swoje szanse na osiągnięcie sukcesu w każdej dziedzinie. Mają Państwo czas, aby skupić się na istocie prowadzonego biznesu i nie muszą się Państwo przejmować kwestiami administracyjnymi.

Wnosimy wartość dodaną dla naszych klientów, kładąc szczególny nacisk na skuteczność naszych działań. Wciąż rozwijamy nasze usługi, reagując na potrzeby naszych klientów w szybko zmieniającym się otoczeniu biznesowym. Perspektywiczne podejście pozwala nam oferować naszym klientom coraz lepsze rozwiązania. 

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. 

O Firmie 

Leinonen świadczy profesjonalne i rzetelne usługi księgowe na rynku polskim. Nasze biuro w Warszawie jest częścią międzynarodowej Leinonen Group świadczącej usługi księgowe i doradcze.

Rzetelni Profesjonaliści

Doświadczenie budzi zaufanie. Działamy w regionie od prawie 20 lat. Posiadamy głęboką wiedzę na temat tego wymagającego rynku i chcemy Państwu pomóc w odkryciu jego ogromnego potencjału. Skontaktuj się z nami.

Dedykowana Obsługa Klienta

W Leinonen klient obsługiwany jest przez profesjonalnego księgowego z umiejętnościami komunikacyjnymi oraz otrzymuje kompleksowe wsparcie firmy. Przeczytaj więcej o świadczonych przez nas usługach.

: